Książki dla mamy na prezent

Książki dla mamy na prezent

Wybór prezentu dla bliskiej osoby stanowi nie lada wyzwanie. Często szukamy uniwersalnego rozwiązania, które zarówno ucieszy, jak i będzie praktyczne. Książki dla mamy to świetny pomysł na upominek. Poniżej kilka propozycji, które przypadną do gustu tym wspaniałym kobietom.

Dla wielbicielek kryminałów

Bez wątpienia dobre kryminały trzymają w napięciu do ostatniej strony i często wywołują zaskoczenie niespodziewanym obrotem spraw. Ciężko jest się od nich oderwać choćby na chwilę. To świetna propozycja dla mam, które lubią łamigłówki, łączenie faktów i rozwiązywanie zagadek. Wśród tego gatunku nie może zabraknąć książek Aghaty Christie np. Karaibska tajemnica czy Śmierć na Nilu. Warto również sięgnąć po takie tytuły jak Paula Hawkins Dziewczyna z pociągu czy Harlan Coben Nieznajomy.

Dla podróżniczki

Podróże są fascynujące, przynoszą wiele doświadczeń i pozostawiają piękne wspomnienia. Nie zawsze jest jednak na nie czas i środki. Na szczęście książki mogą nas zabrać, gdzie tylko zapragniemy, przybliżając piękne widoki i kulturę mieszkańców danego regionu. Waris Dirie Kwiat pustyni to piękna i poruszająca historia oparta na faktach. Ukazuje piękno Afryki oraz problemy, z jakimi musi mierzyć się kobieta tam żyjąca. Kolejna propozycja to Karol Lewandowski Busem przez Świat – Australia za 8 dolarów. Fascynujący obszar w zasięgu ręki, książka ukazuje Australię taką, jaką jest, do tego dużo zdjęć i przydatnych informacji.

Na odprężenie

Książki nie tylko mogą trzymać w napięciu czy dostarczać cennych informacji. To także doskonały sposób na relaks i odprężenie się. Dlatego, jeśli książki dla mamy mają być odskocznią od codziennych trosk, to doskonale sprawdzi się tutaj pozycja Katarzyny Nosowskiej A ja żem jej powiedziała. Humorystyczna, o życiu codziennym, garść zabawnych porad – to wszystko sprawia, że lektura jest lekka i przyjemna. Idealna na spokojnie wieczory. A jeśli mama zna już ten tytuł lub nabierze ochoty na kolejną książkę tej autorki to Powrót Z Bambuko będzie doskonałym rozwiązaniem.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/srv41658/domains/wzor.24sun.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę